Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy antyaliasing FXAA możne obniżyć wydajność karty graficznej?


BetonOficjalny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy to możliwe ze po właczeniu antyalisyng fxxa moze obnizyc sie wydajnosc karty graficznej?

Po wyłączeniu nawet mogfą mi fps spasc bo ja tio właczyłem pozniej wyłaczyłem i z 300 fps stało sie 150-200 (ale niewiem czy to przez to czy update)

i czy jak obnizyło działanie karty graficznej to w innych grach tez spadki będą?

https://scr.hu/77wXe0

giphy.gif


Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Opublikowano

Obniza wyd. ale bardzo mało. Nwm czemu ty tak masz

Ale to ogólnie w innych grach też mniej fps?

Bo w paladinsach mam normalnie w mc( tez tylko na 2 grach sprawdzałem)

i czy może to nie być czasem przez update ? (nic nie pomaga zmiania z hrtf na np głosniki 5.1 lub słuchawki)

giphy.gif


Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Opublikowano

 

Obniza wyd. ale bardzo mało. Nwm czemu ty tak masz

Ale to ogólnie w innych grach też mniej fps?

Bo w paladinsach mam normalnie w mc( tez tylko na 2 grach sprawdzałem)

i czy może to nie być czasem przez update ? (nic nie pomaga zmiania z hrtf na np głosniki 5.1 lub słuchawki)

 

raczej wszystkim pospadaly fps przez te aktualizacje. trudno nie zauwazyc.

co do wydajnosci to chodzi tylko o cs:go.

Opublikowano

Obniza wyd. ale bardzo mało. Nwm czemu ty tak masz

Ale to ogólnie w innych grach też mniej fps?

Bo w paladinsach mam normalnie w mc( tez tylko na 2 grach sprawdzałem)

i czy może to nie być czasem przez update ? (nic nie pomaga zmiania z hrtf na np głosniki 5.1 lub słuchawki)

 

raczej wszystkim pospadaly fps przez te aktualizacje. trudno nie zauwazyc.

co do wydajnosci to chodzi tylko o cs:go.

Nawet jak to wylaczylem?

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

 

 

giphy.gif


Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Opublikowano

No wyzsze ustawienia=wieksze OBCIAZENIE

 

tak OBCIAZENIE, wlaczenie danej opcji nie sprawia, ze twoja karta graficzna nagle bedzie mniej wydajna, plz 

steam: /awesomeplayer1337

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...